Vaše výsledky hledání

Nízkoenergetický RD Ostrava Poruba

Nízkoenergetický RD Ostrava Poruba

Záhumenní 22, Ostrava-Poruba, Česko

4.090.000 Kč

Nízkoenergetický RD Ostrava – Poruba, nabízíme Vám úsporný samostatně stojící rodinný dům 3+kk – bungalov – ve velmi atraktivní lokalitě v Ostravě Porubě, ulice Záhumenní. Jedná se o zánovní dřevostavbu kolaudovanou v roce 2013. V domě se nachází společný obývací prostor s kuchyní a jídelním koutem, dále dětský pokoj, ložnice, WC s koupelnou se sprchovým koutem a technická místnost. Z obýváku lze projít přes velké francouzské okno na terasu s posezením, na které navazuje pergola. V pokojích jsou vestavné skříně vyrobené na míru. Na podlahách jsou v celém domě položeny kvalitní vinylové podlahy vyjma koupelny, tech.místnosti a zádveří – zde je dlažba. Součástí nemovitosti je kuchyňská linka včetně trouby, varné desky, digestoře, myčky a prostorné dvoukřídlé lednice.
Dům je napojen na obecní vodovod a elektřinu. Splašková odpadní voda je vedena do jímky s přepadem. Vytápění domu je zabezpečeno kombinací elektrokotle s teplovodním podlahovým vytápěním a krbovými kamny. Dřevo je nachystáno na cca 3-5let. Pro tří člennou rodinu jsou kompletní náklady na bydlení cca 1500kč na měsíc.
Pozemek má výměru 647m2, zahrnuje i příjezdovou cestu k domu s bránou na dálkové ovládání. Pozemek je kromě příjezdové cesty oplocen. Na zahradě je i prostorná pergola 27m2, ve které je připraven základ pro vybudování krbu. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku v krytém parkovacím stání, kde se také nachází zahradní domek na uložení např. sekačky na trávu či jízdních kol apod.
Dům bude předán novému majiteli s novou výmalbou vnitřních stěn.

Adresa: Záhumenní 22, Ostrava-Poruba, Česko
Město:
PSČ: 708 00
ID nemovitosti: 18833
Cena: 4.090.000 Kč
Velikost nemovitosti: 67 m2
Počet pokojů: 3
Stavba: Smíšená
Stav Objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Vybavení: ano

Kontaktujte nás