Vaše výsledky hledání

NOVOSTAVBA Havířov

NOVOSTAVBA Havířov

Prachatická, Dolní Suchá, Havířov, Česko

4.790.000 Kč

NOVOSTAVBA nízkoenergetického zděného řadového rodinného domu. Nabízíme RD 4KK s garáží, (dle přání zákazníka možnost upravit na 5KK s parkovacím stáním). Zastavěná plocha domu je 103 m2 (viz. půdorys 1. NP), užitná plocha 1.NP 58,2 m2 + 21,2m2 garáž (možno upravit na samostatný pokoj) + terasa, 2.NP 64,5m2 (viz. půdorys 2.NP).
1.NP : zádveří se vstupem do garáže, technické místnosti a haly se schodištěm do 2.NP, sociální zázemí se sprchovým koutem a WC. Z haly vstupujeme do obývacího pokoje, prostorné kuchyně s jídelním koutem a výstupem na terasu
2.NP : po monolitickém schodišti vystoupíme do chodby, ze které vstupujeme do tří ložnic/dětských pokojů, prostorné koupelny s vanou a WC, šatny. Veškeré místnosti mají samostatné vstupy – nejsou průchozí.
Stavba je realizována ze systému YTONG LAMBDA YQ, obvodové zdivo 450mm, stropy 1.NP systémová skladba zalitá betonovým monolitem.
Omítky vnitřních stěn jsou ve standartu štukové, stropy v 1. i 2. NP jsou v provedení SDK desky. Vnější fasáda silikátová, sokl cca 50cm kamínková omítka. Podlahy obytných místností a chodeb jsou lité anhydritové, vyjma garáže, technické místnosti a koupelny, kde jsou podlahy betonové.
Ve standartní dodávce je v garáži, zádveří, technické místnosti, dlažba, chodby a pokoje, šatna jsou ve standartu vinil. V koupelnách jsou ve standartu dlažby a obklady.
Střešní krytina je provedena z vysoce kvalitního šindele značky Katepal rocky, který na své produkty dává záruku až 30let. Krytina střechy nad garáží je z trvanlivé a odolné PVC-P folie (měkčený polyvinylchlorid obsahují výztužnou polyesterovou vložku). Podkroví a stropy 2.NP jsou izolovány 300mm tepelnou izolací z vaty. Klempířské prvky, okapy a svody jsou plechové s povrchovou úpravou.
Dům je dodáván s Českými plastovými šestikomorovými okny s trojskly od společnosti Otherm, vchodové dveře v plastu, garážová vrata s el.pohonem a dálkovým ovládáním od společnosti Lomax. Interiérové dveře (MDF) s obložkami.
Dům je vytápěn elektrickým kotlem s podlahovým topením v 1. i 2. NP. V koupelnách žebříkové radiátory. Ohřev TUV zajišťuje 200l elektrický boiler (Dražice).
Schodiště do 2. NP je provedeno jako betonový monolit. Na chodbě 2. NP je výsuvný žebřík do podkroví.
Koupelna v 1. NP je kompletně zařízena ve standartu 1x sprchový kout, 1x umyvadlo a baterie, 1x WC standard Combi
Koupelna ve 2. NP je kompletně zařízena ve standartu 1x vana, 2x umyvadlo a baterie, 1x WC standard Combi, bidet
Ve standartu jsou dokončené vnitřní rozvody vody, kanalizace, instalace EE – (pokoje : 4x dvojzásuvka+ rozvod TV vysílání, 1x centrální vypínač světel, kabel ukončen objímkou a žárovkou, půda 1xsvětlo, vypínač, zásuvka)
Dodávka je včetně napojení RD na obecní vodovod, obecní kanalizaci, EE a zpevněných ploch – příjezd k domu, chodník a terasa ze zámkové dlažba (cca 55m2), příprava terénu na zatravnění.
V ceně rodinného domu je zahrnuta projektová dokumentace a vyřízené stavební povolení.

Naším cílem je pro Vás vytvořit moderního bydlení, které splňuje moderní dispoziční a konstrukční požadavky a zároveň plní technické nároky současnosti. Otevřené dispozice obytných prostor jsou schopny podporovat společenský i soukromý život odpovídající vysokým nárokům. Komfort a soukromí podporuje vybavenost domu.

Adresa: Prachatická, Dolní Suchá, Havířov, Česko
Město:
PSČ: 735 64
Země: Česká Republika
ID nemovitosti: 18795
Cena: 4.790.000 Kč
Velikost nemovitosti: 150 m2
Property Lot Size: 123 m2
Počet pokojů: 5
Stavba: Cihlová
Stav Objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění Objektu: klidná část obce - zástavba rodinných domů
Plocha Pozemku: 400
Plocha Zahrady: 250
Podlaží: 2
Vybavení: ne
Typ Domu: řadový RD
garáž
terasa
zahrada
ŘEZ RD
ŘEZ RD
1.NP
1.NP
2.NP
2.NP

Kontaktujte nás