Vaše výsledky hledání

NOVOSTAVBA Havířov

NOVOSTAVBA Havířov

Prachatická, Dolní Suchá, Havířov, Česko


PŘIPRAVUJEME 2. ETAPU – POSLEDNÍCH 5 RD. NOVOSTAVBA zděného řadového rodinného domu. Nabízíme RD 4KK s garáží. Zastavěná plocha domu je 103 m2 (viz. půdorys 1. NP), užitná plocha 1.NP 58,2 m2 + 21,2m2 garáž (možno upravit na samostatný pokoj) + terasa, 2.NP 64,5m2 (viz. půdorys 2.NP).
1.NP : zádveří se vstupem do garáže, technické místnosti a haly se schodištěm do 2.NP, sociální zázemí se sprchovým koutem a WC. Z haly vstupujeme do obývacího pokoje, prostorné kuchyně s jídelním koutem a výstupem na terasu
2.NP : po monolitickém schodišti vystoupíme do chodby, ze které vstupujeme do tří ložnic/dětských pokojů, prostorné koupelny s vanou a WC, šatny. Veškeré místnosti mají samostatné vstupy – nejsou průchozí.
RD je zděný (Porotherm 300 + zateplení), stropy 1.NP systémová skladba zalitá betonovým monolitem.
Omítky vnitřních stěn jsou sádrové, stropy v 2. NP jsou v provedení SDK desky. Vnější fasáda silikonová. Podlahy jsou betonové.
Ve standartní dodávce je v garáži, zádveří, technické místnosti dlažba, chodby a pokoje, šatna jsou ve standartu vysoce kvalitní zátěžové plovoucí podlahy. V koupelnách jsou dlažby a obklady.
Střešní krytina je provedena v betonové tašce společnosti Bramac (břidlice černá). Podkroví a stropy 2.NP jsou izolovány 300mm tepelnou izolací z vaty. Klempířské prvky, okapy a svody jsou plechové s povrchovou úpravou.
Dům je dodáván s okny a vstupními dveřmi od české společnosti Otherm (okna a dveře jsou vyráběny výhradně z německých PVC profilů od společnosti Salamander z nejkvalitnějšího nerecyklovaného PVC. Pozinkované ocelové výztuhy PVC profilů výhradně o síle 1,5-3 mm garantují mimořádně vysokou mechanickou a tvarovou stálost. Celoobvodové kování TITAN AF od německé firmy SIEGENIA, zajišťuje maximální komfort ovládání doplněný o bezpečnostními prvky proti vylomení okna ze strany exteriéru. Okna jsou z pětikomorového profilu v provedení s trojskly a dosahují parametrů pro pasivní domy (Uw 0,92 W/m2K).
Střešní okna jsou plastové od společnosti Fakro – vyrobeny z vícekomorových profilů PVC bílé barvy s vnitřními pozinkovanými ocelovými výztuhami a trojskly (Uokna = 1,1 W/m2K), ve verzi PTP-V s ventilační klapkou.
Garážová vrata s el.pohonem a dálkovým ovládáním. Interiérové dveře (MDF) s obložkami.
Dům je vytápěn plynovým kotlem v kombinaci s podlahovým topením v 1. i 2. NP. V koupelnách žebříkové radiátory. V obývacím pokoji je instalována krbová vložka. Ohřev TUV zajišťuje 160l elektrický boiler (Dražice).
Schodiště do 2. NP je provedeno jako betonový monolit. Na chodbě 2. NP je výsuvný žebřík do podkroví.
Koupelna v 1. NP je kompletně zařízena ve standartu 1x sprchový kout, 1x umyvadlo a baterie, 1x závěsné WC Geberit.
Koupelna ve 2. NP je kompletně zařízena ve standartu 1x vana, 2x umyvadlo a baterie, 1x závěsné WC Geberit, bidet.
Ve standartu jsou dokončené vnitřní rozvody vody, kanalizace, instalace EE – (pokoje : 4x dvojzásuvka+ rozvod TV vysílání, 1x centrální vypínač světel, kabel ukončen objímkou a žárovkou, půda 1xsvětlo, vypínač, zásuvka)
Dodávka je včetně napojení RD na obecní vodovod, obecní kanalizaci, EE a zpevněných ploch – příjezd k domu, chodník a terasa ze zámkové dlažba (cca 55m2), příprava terénu na zatravnění.
V ceně rodinného domu je zahrnuta projektová dokumentace a vyřízené stavební povolení.

Naším cílem je pro Vás vytvořit moderního bydlení, které splňuje moderní dispoziční a konstrukční požadavky a zároveň plní technické nároky současnosti. Otevřené dispozice obytných prostor jsou schopny podporovat společenský i soukromý život odpovídající vysokým nárokům. Komfort a soukromí podporuje vybavenost domu.

Adresa: Prachatická, Dolní Suchá, Havířov, Česko
Město:
PSČ: 735 64
Země: Česká Republika
ID nemovitosti: 18795
Velikost nemovitosti: 150 m2
Property Lot Size: 123 m2
Počet pokojů: 5
Stavba: Cihlová
Stav Objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění Objektu: klidná část obce - zástavba rodinných domů
Plocha Pozemku: 400
Plocha Zahrady: 250
Podlaží: 2
Vybavení: ne
Typ Domu: řadový RD
garáž
terasa
zahrada
ŘEZ RD
ŘEZ RD
1.NP
1.NP
2.NP
2.NP

Kontaktujte nás