Vaše výsledky hledání

Novostavba zděného RD v obci Bravantice

Novostavba zděného RD v obci Bravantice

Bravantice, Česko

5.430.000 Kč

Nabízíme RD 4KK s terasou. Zastavěná plocha domu je 125,25 m2 (viz. půdorys 1. NP), užitná plocha 1.NP je 99,80m2 + terasa, podkroví je po celé délce domu pochozí v šířce 2,5m s výškou 1,8m.
RD se nachází v klidné části obce Bravantice v zástavbě rodinných domů s dostatečně velkými pozemky, které poskytují příjemné soukromí. Dobrá dostupnost občanské vybavenosti (obchod, škola, školka, veřejná doprava). Dům je přízemní, s pochozím podkrovím, zahrada přiměřené velikosti je v jedné úrovni s terasou, hodný pro všechny věkové kategorie. Dojezd Ostrava centrum (15 min).

Popis domu:
1.NP : zádveří se vstupem do technické místnosti a chodby, ze které vstupujeme do koupelny se sprchovým koutem, samostatného WC a tří neprůchozích pokojů (ložnice, dětský pokoj, pracovna ), dále do šatny a obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelním koutem. Z obývacího pokoje je výstup na terasu a zahradu.

Popis použitých materiálů:
Stavba je realizována ze systému YTONG LAMBDA YQ, obvodové zdivo 450mm se zateplením 100mm.
Omítky vnitřních stěn jsou sádrové, stropy v provedení SDK desky. Vnější fasáda silikátová. Podlahy obytných místností a chodeb jsou betonové.
Střešní krytina je provedena v betonové tašce společnosti Bramac (břidlice černá). Strop je izolován 300mm tepelnou izolací z vaty. Klempířské prvky, okapy a svody jsou plechové s povrchovou úpravou.
Dům je dodáván s okny a vstupními dveřmi od společnosti Svět oken. Okna jsou vyrobena v ČR z výhradně německých PVC 6 komorových profilů GEALAN – S8000IQ se stavební hloubkou 74mm. Okna jsou osazena špičkovým rakouským celoobvodovým kováním MACO, mají ve standardu dva bezpečnostní uzavírací body, pojistku proti chybné manipulaci, v provedení s trojskly a dosahují parametrů pro pasivní domy (Uw 0,91 W/m2K).
Dům je vytápěn špičkovým elektrickým kotlem Viessmann v kombinaci s podlahovým topením, v celém domě, v koupelně doplněným o žebříkový radiátor. V obývacím pokoji je komín s přípravou na krb nebo krbová kamna. Ohřev TUV zajišťuje 160l elektrický boiler (Dražice).

Standartní vybavení:
Ve standartní dodávce je v zádveří a technické místnosti položena dlažba. Chodby, pokoje, šatna a obývací pokoj s kuchyní jsou vybaveny vysoce kvalitní zátěžovou plovoucí podlahou
Koupelna a WC jsou kompletně zařízeny: 1x sprchový kout walk in, 2x umyvadlo a baterie, 1x závěsné WC Geberit, dlažby a obklady.
Kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči.
Ve standartu jsou dokončené vnitřní rozvody vody, kanalizace, instalace EE. V domě je instalovaný kompletní zabezpečovací systém.

Dodávka RD je včetně napojení na EE, obecní vodovod, 10m3 žumpy, 3m3 retenční nádrže na dešťovou vodu, vsaku a zpevněných ploch – příjezd k domu, chodník a terasa ze zámkové dlažby, příprava terénu na zatravnění.

Adresa: Bravantice, Česko
Město:
PSČ: 742 81
ID nemovitosti: 18857
Cena: 5.430.000 Kč
Velikost nemovitosti: 100 m2
Počet pokojů: 4
Stavba: Cihlová
Stav Objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění Objektu: klidná část obce
Plocha Pozemku: 600
Plocha Zahrady: 400
Vybavení: ne

Kontaktujte nás