Vaše výsledky hledání

Řadový RD Havířov, Novostavba

Řadový RD Havířov, Novostavba

Prachatická, Dolní Suchá, Havířov, Česko

6.780.000 Kč

NOVOSTAVBA s FVE v ceně. Nabízíme zděný řadový RD 4KK s garáží, 2x koupelnou, šatnou. Zastavěná plocha domu je 98 m2 (viz. půdorys 1. NP), užitná plocha 1.NP 81,12 m2 + terasa, 2.NP 72,13m2 (viz. půdorys 2.NP).
1.NP : zádveří se vstupem do garáže, technické místnosti a haly se schodištěm do 2.NP, sociální zázemí se sprchovým koutem a WC. Z haly vstupujeme do obývacího pokoje, prostorné kuchyně s jídelním koutem a výstupem na terasu
2.NP : po monolitickém betonovém schodišti vystoupíme do chodby, ze které vstupujeme do tří ložnic/dětských pokojů, prostorné koupelny s vanou a WC, šatny. Veškeré místnosti mají samostatné vstupy – nejsou průchozí.
Stavba je realizována ze systému Porotherm, obvodové zdivo 300mm + 150mm zateplení, stropy 1.NP systémová skladba zalitá betonovým monolitem.
Omítky vnitřních stěn jsou sádrové, v koupelnách obloženy do výšky horní hrany dveří keramickým obkladem, stropy v 2. NP jsou v provedení SDK desky. Vnější fasáda silikonová.
Střešní krytina je provedena v betonové tašce antracit. Podkroví a stropy 2.NP jsou izolovány vysoce kvalitní stříkanou tepelnou izolací WILLPUR 14501 otevřená struktura v síle 25 cm (nahradí 38mm minerální vaty). Klempířské prvky, okapy a svody jsou plechové s povrchovou úpravou.
Dům je dodáván s okny a vstupními dveřmi od české společnosti Otherm (okna a dveře jsou vyráběny výhradně z německých PVC profilů od společnosti Salamander z nejkvalitnějšího nerecyklovaného PVC. Pozinkované ocelové výztuhy PVC profilů výhradně o síle 1,5-3 mm garantují mimořádně vysokou mechanickou a tvarovou stálost. Celoobvodové kování TITAN AF od německé firmy SIEGENIA, zajišťuje maximální komfort ovládání doplněný o bezpečnostními prvky proti vylomení okna ze strany exteriéru. Okna jsou z pětikomorového profilu v provedení s trojskly a dosahují parametrů pro pasivní domy (Uw 0,92 W/m2K).
Střešní okna jsou plastová od společnosti Fakro – vyrobena z vícekomorových profilů PVC bílé barvy s vnitřními pozinkovanými ocelovými výztuhami a trojskly (Uokna = 1,1 W/m2K), ve verzi PTP-V s ventilační klapkou.
Garážová vrata s el.pohonem a dálkovým ovládáním.
Interiérové dveře (MDF) s obložkami.
Schodiště do 2. NP je provedeno jako betonový monolit. Na chodbě 2. NP je výsuvný žebřík do podkroví.
Koupelna v 1. NP je kompletně zařízena Wall in sprchový kout se zástěnou 110cm, 1x umyvadlo, skříňka, zrcadlo a baterie, 1x závěsné WC Geberit s přípravou na bidetové sedátko.
Koupelna ve 2. NP je kompletně zařízena 1x vana 180x80cm, 2x umyvadlo, skříňka, zrcadlo a baterie, 1x závěsné WC Geberit s přípravou na bidetové sedátko.
Podlahové krytiny jsou v garáži, TM, hale v 1.NP, schodišti a koupelnách z keramické dlažby. Obývák s kuchyní, chodba v 2. NP, pokoje a šatna heterogenní bytové PVC)
Ve standartu jsou dokončené vnitřní rozvody vody, kanalizace, instalace EE (Schrack Visio v bílé barvě), zabezpečovací systém (pohybová čidla, 2x klávesnice, řídící jednotka)

Součástí RD je instalace 10ks FVE panelů včetně přípravy na instalaci hybridního střídače a baterií. Vyřízení dotace – doplatek !!!! – instalovat????
Dům je vytápěn podlahovými topnými foliemi na EE s regulací teploty v každé místnosti. V 1. i 2. NP. jsou v koupelnách žebříkové radiátory. V obývacím pokoji je komín s přípravou na krb nebo krbová kamna. Ohřev TUV zajišťuje 160l elektrický boiler (Dražice).
Dodávka RD je včetně napojení na EE, obecní vodovod, kanalizace, a zpevněných ploch – příjezd k domu, chodník ze zámkové dlažby, HTU.
V ceně rodinného domu je zahrnuta projektová dokumentace a vyřízené stavební povolení.

 

Adresa: Prachatická, Dolní Suchá, Havířov, Česko
Město:
PSČ: 735 64
Země: Česká Republika
ID nemovitosti: 18795
Cena: 6.780.000 Kč
Velikost nemovitosti: 150 m2
Property Lot Size: 123 m2
Počet pokojů: 5
Počet ložnic: 3
Počet koupelen: 2
Stavba: Cihlová
Stav Objektu: Dobrý
Vlastnictví: Osobní
Umístění Objektu: klidná část obce - zástavba rodinných domů
Plocha Pozemku: 400
Plocha Zahrady: 250
Podlaží: 2
Vybavení: ne
Typ Domu: řadový RD
garáž
terasa
zahrada
ŘEZ RD
ŘEZ RD
1.NP
1.NP
2.NP
2.NP

Kontaktujte nás